Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#271 2013-09-07 21:54:07

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Opuszczony magazyn

O! A więc mam teraz kartę w ręce, którą mogę zagrać!
- Człowiek bez emocji to nie człowiek, tak? - powtórzyła dziewczyna patrząc na niego uważnym wzrokiem. Przeniosła spojrzenie z jego twarzy na barki, później na dłonie i miecz, a na samym końcu powróciła do jego twarzy. Ruszyła w jego kierunku a kiedy stanęła przed nim chwilę lustrowała go spojrzeniem jakby miała przed sobą wyjątkowo ciekawy okaz. W końcu uniosła dłoń i wskazującym palcem stuknęła go lekko w czoło. Bez uśmiechu, ale też nie w złym znaczeniu.
- To pozwól, żeby te emocje pokazały twoje człowieczeństwo. No nic! - odwróciła się i założyła ręce na kark - skoro nie masz nic do roboty, to jeżeli dalej masz ochotę mi towarzyszyć w drodze do Kinkakuji, to proszę.


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#272 2013-09-07 22:05:47

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Opuszczony magazyn

Hoffman przytaknął Chinatsie na jej bardziej retoryczne pytanie. Nie wiedząc co ona zamierza, chłopak stał jak wryty, patrząc się na nią i czekając na dalszy rozwój wydarzeń. Kiedy już dostał pstryczka w czoło, nieco się zdziwił, nie spodziewając się tego.
- Nad emocjami trzeba panować. Jeśli się nad nimi nie panuje, człowiek nie jest już człowiekiem, lecz zwierzęciem.
Ruszając tuż za dowóczynią i dotrzymując jej kroku, oczekiwał jej odpowiedzi.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#273 2013-09-07 22:12:59

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Opuszczony magazyn

Chinatsa i Hoffman wyszli z magazynu prosto na ciemną już ulicę.
- Ja tam uważam, że emocje są po to, żeby je okazywać, jakiekolwiek by one nie były. Oczywiście - uniosła palec do góry - wiadomo że kiedy człowiek jest zły, nie powinien tak dla odreagowania uderzyć kogoś, ale odczuwanie złości samo w sobie jest dobre. Jak rozmawiasz o tym co cie denerwuje, czego sie boisz, co sprawia ci ból, to wtedy czujesz ulgę. A jak tłumisz to w sobie to któregoś dnia to wszytko pęka, lub stajesz się własnym cieniem i jesteś po tej złej stronie bo uważasz, że tak jest słusznie, że tylko tak możesz odreagować swój gniew, a to smutne. Zastanawiam się ile takich osób jest tutaj... - czując na nosie pierwsze krople deszczu uniosła głowę do góry - pada... Dawno nie było deszczu.


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#274 2013-09-07 22:28:06

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Opuszczony magazyn

Hoffman idąc tak, patrzył zwyczajnie przed siebie, słuchając z uwagą jego przywódczyni.
- Impulsywne działanie do niczego nie prowadzi. Co najwyżej do zguby. Wściekły umysł, to wąski umysł. Nie rozumiem, co miało by być złego w nieokazywaniu... nie. W panowaniu nad gniewem.
Kiedy Chinatsa kontynuowała dalej swoją wypowiedź, chłopak nieco się zmieszał.
- Uważasz więc, że jestem zły?
Na spostrzeżenie dziewczyny, Hoffman zareagował podobnie jak ona, a mianowicie, uniósł głowę do góry. Czując po chwili krople deszczu i na swojej twarzy, po chwili znów się odezwał.
- Faktycznie. Może powinniśmy zawrócić i poczekać, aż przestanie padać?


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#275 2013-09-07 22:37:08

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Opuszczony magazyn

- Impulsywne działania są każdemu potrzebne, ale trzeba umieć je rozróżniać - poprawiła go dziewczyna. Kiedy Hoffman wysunął wniosek, obróciła w jego kierunku głowę.
- W żadnym wypadku nie uważam, że jesteś zły. Może trochę ograniczony emocjonalnie, ale nie zły. Nie mnie oceniać kto jest dobry a kto zły, ja tam traktuje wszystkich tak samo. Chyba że próbują ukrócić mnie o głowę. Co do deszczu... Jak chcesz. Mnie tam nie przeszkadza a i tobie raczej też nie, biorąc pod uwagę, że w zimie dałeś nura do lodowatego jeziora obok Kinkakuji a ja latałam za tobą z kocem. - dodała zakrywając usta ręką by ukryć śmiech.

Ostatnio edytowany przez Chinatsa Miyamoto (2013-09-07 22:37:28)


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#276 2013-09-07 22:57:04

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Opuszczony magazyn

Hoffmana nieco zaskoczyły słowa Chinatsy, choć nieco trudno było wyczytać to z jego twarzy. Prędzej jego widoczne zaintrygowanie.
- Rozróżniać? Co masz na myśli. Czy nie lepiej najpierw pomyśleć zanim się coś zrobi?
Słuchając ją nadal z uwagą, po chwili uśmiechnął się.
- To, że nie okazuję emocji w taki sposób jak inni, nie oznacza, że ich nie mam. Przeciwnie.
Po chwili, patrząc w górę, znów zaczął mówić jakby do siebie.
- Z cukru nie jestem, a poza tym bardzo lubię deszcz... Choć bardziej martwi mnie Twoje zdrowie. Nie chcę, żebyś się przeziębiła. A przy takiej odległości do naszej kryjówki o to nie trudno. Decyzja należy do Ciebie. A przy okazji, nawet osoba która chce nas ,,ukrócić o głowę", nie koniecznie musi być zła. Co oczywiście nie znaczy, że mamy jej na to pozwolić... - dodał po chwili z powrotem zmieniając temat


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#277 2013-09-08 09:16:40

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Opuszczony magazyn

- Oczywiście że lepiej pomyśleć - odpowiedziała dziewczyna osłaniając ręką oczy, ponieważ deszcz zaczął naprawdę mocno zacinać a co niektóre krople wpadały do oczu. Rozwiązała też włosy, dochodząc do wniosku, że lepiej będą wyglądać mokre rozpuszczone, niż mokre w kucyku. - Chodziło mi o to, że impulsywne działanie na przykład... na przykład rzucenie się komuś w ramiona z radości a nawet wykrzyczenie mu w twarz kiedy jest się złym jest dobre, natomiast działania podjęte na niekorzyść innych typu... pójście gdzieś gdzie jest niebezpiecznie a jest się nieprzygotowanym, lub walka z o wiele silniejszym przeciwnikiem są złe. To jest ta różnica.
Po słowach Hoffaman dziewczyna lekko się skrzywiła, ale zrobiło to tak, żeby tego nie zauważył.
- Kiedyś idealnie pokazywałeś swoje emocje a wszystko się zmieniło, odkąd obydwoje dowiedzieliśmy się o pewnej sprawie... no, ale to już inny temat - westchnęła zmęczona i schowała się pod pierwszym lepszym daszkiem.
- Mnie tam deszcz nie przeszkadza, poza tym też go bardzo lubię a raczej nie przeziębię się tak szybko.
Na ostatnie słowa Hoffmana pokiwała głową.
- Tak jak powiedziałam, nie ma złych osób, wszystkich traktuję jednakowo. Nawet jak walczyłam z Pustym było mi go żal. Nie mniej, kiedy ktoś chce mnie zabić, nie siądę przecież i nie pozwolę mu na to, lubię swoje życie, może nie jest najpiękniejsze, ale nie chcę go stracić.

Ostatnio edytowany przez Chinatsa Miyamoto (2013-09-08 09:17:26)


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#278 2013-09-08 17:38:23

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Opuszczony magazyn

Po chwili zastanowienia Hoffman odpowiedział nieco żartobliwie:
- W takim razie muszę być okropny...
Odprowadzając ją chwilę później pod daszek, sam nie stawał pod nim, pozwalając aby krople deszczu swobodnie na niego opadały. Po chwili znów się odezwał.
- Życie może mieć mniejsze, lub większe znaczenie. Podobnie mniejszą lub większą wartość. Wystarczy go nie zmarnować aby nie musieć go żałować. Każdy kieruje swoim losem. Nawet puści.
Po chwili ciszy dodał jeszcze od siebie:
- Nie stracisz go. Dopóki oddycham, nie musisz się o to martwić.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#279 2013-09-09 10:17:37

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Opuszczony magazyn

Przestało padać i rozpogodziło się. Nie było upalnie, ale ważne, że nie trzeba było się martwić deszczem i mokrym ubraniem.
- Nigdy nie powiedziałam, że jesteś okropny. - żachnęła się dziewczyna wychodząc spod daszku i wdychając świeży zapach namokniętej ziemi. - W jednym się nie zgodzę. Każde życie ma dokładnie taką samą wartość i takie samo znaczenie, ale masz racje, każdy kieruje swoim losem. Chyba że to los kieruje nami, ale to już inna rozmowa.
Popatrzyła z ukosa na Hoffmana i uniosła lekko brwi mimo woli.
- No, to szczęściara ze mnie, co? Sama też nie będę się pakować w niebezpieczne sytuacje. - uśmiechając się pod nosem ruszyła przed siebie pozostawiając Hoffmana troszkę w tyle. Założywszy ręce na kark uniosła lekko wzrok by zobaczyć szare od wcześniejszego deszczu niebo.
Może i tak... Ale kiedyś będziesz mógł trafić na przeciwnika, którego nie będzie ci łatwo pokonać, bo będzie od ciebie silniejszy.

Ostatnio edytowany przez Chinatsa Miyamoto (2013-09-09 10:18:17)


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#280 2013-09-09 19:13:27

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Opuszczony magazyn

Chłopak nieco zamyślił się patrząc w rozpogadzające się niebo, po czym został po chwili przywrócony do świadomości przez przemawiającą znów Chinatsę.
- Każdy człowiek jest inny. Jedni są stworzeni do wyższych celów, inni... nie zupełnie. Służę Ci, aby wspierać Cię w dążeniu do czegoś wielkiego. Za Tobą wskoczę w ogień. - mówił z głębokim przekonaniem, patrząc Chinatsie w jej oczy swoimi, w których można było niemal dostrzec ogień
Chinatsa być może nie zdawała sobie sprawy z tego, jak bardzo Hoffman był przywiązany do rozkazów, przez które bez mrugnięcia okiem naraził by się na śmierć. Dla kogoś innego, mogło wydawać się to idiotycznym, nie mniej jednak, widać było po nim, iż głęboko wierzy w to co mówi, i co najmniej trudno było by zmienić jego, zakorzeniony głęboko w nim światopogląd.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#281 2013-09-09 20:15:28

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Opuszczony magazyn

Chinatsa również słuchała z uwagą słów chłopaka.
- Nie wiem czy kiedykolwiek doczekasz się jakiegoś "Wielkiego celu" z mojej strony - zaśmiała się dziewczyna drapiąc się po policzku. - nie mam pojęcia za co mogłabym się nawet zabrać, bo pragnienie pokoju na tym świecie jest chyba z góry skazane na porażkę, a i nie jestem nikim wielkim żeby walczyć o coś takiego.
Zawiał wiatr, a Chinatsa zadrżała czując jego zimny powiew.
- Chodźmy prędzej do Kinkakuji. - odezwała się chwilę później.


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#282 2013-09-10 15:44:40

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Opuszczony magazyn

- Czas pokaże - odpowiedział Chłopak, po czym kontynuował - Kiedyś przyjdzie odpowiednia pora.
Na jej prośbę o powrocie, chłopak skinął głową, po czym wskazał grzecznie otwartą dłonią w stronę, w którą mieli się udać, dając wyraźny znak, aby szła ona przodem.
- Jak sobie życzysz. W takim razie, prowadź. - powiedział grzecznie, po czym czekał, aż Chinatsa ruszy pierwsza, aby pójść zaraz za nią
Nagle z tyłu zawiał nieco mocniejszy wiatr, dający wyraźnie odczuć swoje zimno Hoffmanowi. Coś wyraźnie przykuło jego uwagę, kiedy się po chwili odwrócił i spojrzał na bliżej nieokreślony punkt.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#283 2013-09-10 23:41:52

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Opuszczony magazyn

- Oby przyszła... - mruknęła dziewczyna i ruszyła przed siebie. Zrobiła ledwie kilka kroków i poczuła zimny wiatr. Przez chwilę włosy zasłoniły jej twarz, więc odgarnęła je i odwróciła do Hoffmana nie słysząc jego kroków. Buntownik nie ruszył się ani o krok, a Chinatsa mogła teraz podziwiać jego wysoką, wyprostowaną jak struna sylwetkę. Coś wyraźnie go zainteresowało.
- Na co tak patrzysz? - zapytała podnosząc troszkę głos, bo wiat po raz kolejny zawiał mocniej a płachty narzucone na pobliskie stoiska załomotały w powietrzu.


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#284 2013-09-11 15:11:20

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Opuszczony magazyn

Co to było? Jakieś zwierze? Może... jeśli pusty to mam nadzieję, że jakiś słaby... Nie mogę tu walczyć, kiedy Chinatsa jest w pobliżu... a może ktoś nas obserwuje? Chyba, że wariuję i mi się coś przywidziało... Niee... raczej moja wyobraźnia.
Po chwili stania jak słup, patrząc się nie wiadomo gdzie, po chwili został przywrócony do świadomości przez Chinatsę.
- Już idę. Wybacz. - odpowiedział, ruszając od razu w jej kierunku
Ale... nie zaszkodzi być ostrożnym...
Dotrzymawszy jej już kroku, po chwili przypomniał sobie na czym stanęła ich rozmowa i wyrwał się jakby nieco spóźniony z odpowiedzią.
- Przyjdzie, na pewno.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#285 2013-09-12 10:55:02

 Nassanael

http://zapisz.net/images/726_da3d3021ec520.jpghttp://i.imgur.com/hl2Ru.jpg

21121123
Zarejestrowany: 2012-05-04
Posty: 866
Punkty: 24
Imię postaci: Nassanael

Re: Opuszczony magazyn

Nass, który nie do końca otrzeźwiał po piwach w Pałacu pojawił się znów obok magazynu za pomocą urządzenia z Pałacu. I od razu zdziwił się, że Chinatsa i Hoffman jeszcze tu byli. Przecież China się z nim pożegnała i zaczynała odchodzić. Gdyby wiedział o tym to został by jeszcze chwilę. Zamarł na chwilę a potem powiedział do nich, a właściwie do ich pleców:
- O Witajcie, jeszcze tu jesteście? Nie chciałem wam w niczym przeszkodzić...
Znów miał skwaszony humor i właściwie nie wiedział czemu. Usiadł pod ścianą magazynu i zapatrzył się w dal. Nie miał ochoty myśleć dlaczego ma znów zły nastrój. Ogarnęła go jakaś apatia. Miał ochotę ją przerwać, postawić na szali swoje życie, rozruszać się ale...apatia kazała mu siedzieć.


W prozie wojny nie ma miejsca na piękno...
KP
Zan
Teka
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl