Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#1 2016-05-25 22:13:05

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Kirei Sakuragi

Imię: Kirei
Nazwisko: Sakuragi
Przydomek: Koi no Hana (Spokojny Kwiat) - pseudonim artystyczny
Rasa: Nieznana
Ranga: Brak
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Kolor reiatsu: Kolor kwiatów wiśni

Opis:
http://i.imgur.com/eCHdIGN.jpg?1
Kim jest Kirei Sakuragi? Jedni postrzegają ją jako aktorkę, odgrywającą na scenie rolę w różnorakich sztukach, bądź dającą występy w postaci tańca i śpiewu niczym żywcem wyjęta z dawnych lat gejsza. Inni, postrzegają ją jako dobrą ciotkę, albo wręcz przyrodnią matkę, która chętnie przygarnie, zaopiekuje się i nauczy czego będzie mogła każdego kto będzie potrzebować jej pomocy. Jeszcze inni, postrzegają ją jako silną wojowniczkę, z którą lepiej nigdy nie zadzierać. Wszystkie te obrazy są uzasadnione i jak najbardziej trafione.
Kirei posiada swój własny teatr, w postaci ogromnego namiotu cyrkowego, który często można zauważyć, stojący na rozciągającej się obok jej domku połaci ziemi. Znajduje się nieopodal centrum miasta, w znacznie spokojniejszej części od zatłoczonych ulic, w głębi do znudzenia przeciętnego osiedla, na tle którego tak bardzo się wyróżnia. Dzięki temu zawsze jej występom towarzyszą tłumy osób ciekawych jej sztuki, w tym jej amatorów, podobnie zresztą jak jej urody. Mimo tego, iż sama jest aktorką i aktywnie odgrywa role na scenie, jest przy tym również pisarką, i twórcą sztuk, które urzeczywistnia na niej ciałem swoim, oraz często zmieniających się w składzie, przypadkowych pomocników. Sztuki często dotyczą spraw bieżących. Fascynujące jednak pozostaje dla jej obserwatorów mnogość znaczeń i den w jej fabule, która przez to jest odbierana inaczej przez prostych, niewymagających odbiorców, mogących cieszyć oczy oraz uszy doznaniami tej sztuki, zaś inaczej przez osoby z wyższych sfer, doszukujących się w niej różnorakich interpretacji - każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak ostatnie znaczenie, pozostaje dla specjalnej grupy, pełnej wyjątkowych odbiorców - przedstawicieli świata duchowego. Zdecydowana większość scenariuszy które tworzy, dedykowana jest właśnie tej grupie, wciąż pozostając niezgłębiona dla innych, znajdując się pod niewinnym płaszczykiem, typowo ludzkich sztuk, przeznaczonych dla mieszkańców świata żywych.


Wygląd:
http://rs184.pbsrc.com/albums/x145/ludithor/Bakumatsu%20Kikansetsu%20Irohanihoheto/kakunojo06.jpg~c200Uosobienie kobiecego piękna i delikatności, jakim jest zgodnie uznawana przez właściwie każdego kto ją spotka, wygląd Sakuragi z pewnością bardzo dobrze zgrał się z jej imieniem, czytanym jako piękne wiśniowe drzewo. Porusza się zgrabnie, zawsze z gracją i równie delikatnie, jak tańczące na wietrze kwiaty wiśni - zazwyczaj lekko i płynnie - czasem zaś, pod wpływem wzburzonego wiatru - szybko i zdecydowanie. Sprawia to, iż każdy jej ruch, nawet w przypadku sporadycznych, lecz wciąż nie obcych jej, zaciętych walk, do złudzenia przypomina delikatny taniec. Ceremonialności tej pięknej sztuce, którą artystka uważa za swoje powołanie, dodają jej piękne, często bogato zdobione, szykowne i eleganckie kimona oraz yukaty. Nigdy nie przywdziewa innego stroju, ponieważ jak twierdzi sama, oraz inni obserwatorzy jej sztuki, najlepiej one do niej pasują, a co więcej - podkreślają jej naturalne piękno. Jej urodę, kryjącą się za oszałamiającym płeć przeciwną ubiorze, określa przede wszystkim jej zadbana, delikatna i blada cera, raczej mocny, lecz nie przesadnie makijaż, oraz elegancko i szykownie spięte, kruczoczarne włosy, które rozpuszczone z jednej strony zasłaniają jej lędźwie, z drugiej zaś, ukrywają ciepłe spojrzenie jadeitowych oczu.


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

http://i.imgur.com/moOkrHf.png?1Znaki charakterystyczne:
- Pomocna i gościnna dla każdego
- Do nikogo nie jest wrogo nastawiona
- Nieziemsko atrakcyjna dla płci przeciwnej uroda oraz figura
- Zazwyczaj mocniejszy makijaż
- Zazwyczaj chodzi w szykownych kimonach oraz yukatach
- Zawsze porusza się w towarzystwie swojego wielkiego wachlarza

Plotki:
- Jest zwykłym człowiekiem, o ponad przeciętnym reiatsu, nie zaś duszą
- Wpada we wściekłość kiedy ktoś przeszkadza jej w prowadzeniu sztuki i zawsze surowo ukarze taką osobę
- Jej profesja ma swój początek w działalności rodziców
- Posiada silną osobowość, jednak fizycznie jest bardzo słaba
- Posiada tłumy adoratorów, jednak nikomu do teraz nie udało się podbić jej serca. Inni z kolei przypuszczają, iż aktorzy których dobiera na swoją scenę, często są jej kochankami
- Boi się walczyć
- Jedna z jej sztuk otwarcie obrażała bogów, za co została przez nich surowo ukarana
- Jej rodzice zginęli w wypadku podczas odgrywania jakiejś sztuki
- Łączy ją głęboka miłość z Kenshinem, jednak ze względu na to, iż ciągle jest w podróży, przez co rzadko ją odwiedza, nie miała jeszcze szans aby w pełni rozkwitnąć


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
local private money lenders zakaz postoju znak sklep