Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#1 2016-05-06 00:30:10

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Yasashii Chisaki

Imię: Yasashii
Nazwisko:Chisaki
Przydomek:Shikage (Cień śmierci),  Desierto sepultuero (Pustynny grabarz) - w świecie Hueco Mundo
Rasa: Shinigami (buntownik)
Ranga: Brak
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Kolor reiatsu: Krwisto czerwony szkarłat

Opis:
Historia:
Postać mężczyzny imieniem Yasashii jest owiana gęstą i ponurą mgłą tajemnicy. Zdecydowana większość istot, która słyszała różnego rodzaju historie o nim, traktuje jego istnienie raczej w kategoriach legendy, bądź historii do straszenia nieposłusznych dzieci niżeli prawdę.
Niewiele wiadomo na jego temat. Osoby przekonane o jego istnieniu nie są w stanie wspólnie wypracować jednolitego opisu czy to wyglądu, czy zwłaszcza charakteru tej postaci, jednak co do jednego mogą być zgodni - jest on zbyt rozbudowany i skomplikowany, aby móc opisać go słowami.
Przypuszcza się, iż jest Shinigami, który dołączył do towarzystwa Bogów śmierci już jako buntownik, zaraz po przejściu do świata duchowego. Szybko został wcielony w szeregi buntowników, jednak nigdy się z nimi nie zasymilował. Co prawda, zawsze był uczynny i z pietyzmem wykonywał powierzone mu zadania, a przynajmniej sprawiał takie wrażenie. Niemniej jednak, nigdy nie dało się od niego wyczuć ani krzty entuzjazmu, czy innych emocji, spychając jego prawdziwe intencje do krainy spekulacji. W zbliżeniu się do niego, na przeszkodzie stał on sam - zawsze wszystkich trzymał na dystans, daleko za wysokim murem, nie pozwalając się nikomu do siebie zbliżyć. Tym niemniej wszyscy Ci, którzy utrzymują, iż mieli z nim styczność, pamiętają go jako niesamowicie inteligentnego, wręcz nawet nazbyt, pogodnego, o silnym charakterze, a przy tym paradoksalnie będącego świetną osobą do towarzystwa - rozmowa z nim zawsze była czystą przyjemnością, podobnie jak smak jego kuchni, gdyż jest świetnym kucharzem. Jednak gdzieś zawsze, pozostawał nawet delikatnie zauważany, nie odstępujący go na krok cień tajemnicy, pozostawiając innym szerokie spektrum do wyobrażeń.
Yasashii po dziś dzień wzbudza wiele domysłów i spekulacji, a także emocji, pozostając nadal nierozwiązaną przez nikogo zagadką. Tajemnicą również pozostaje to, dlaczego osoby zaciekle starające się poznać rozwiązanie tej zagadki, giną w niewyjaśnionych okolicznościach. Niektórzy z uwagi na ten dziwny fakt utożsamiają go z tajemniczym Shikage - psychopatycznym mordercą, który nigdy nie został ujęty, inni zaś twierdzą, że to zupełnie dwie różne osoby. Jedynym wciąż żyjącym świadkiem pozostaje dziewczyna, a w zasadzie już kobieta, o imieniu Yukiko, znana wśród buntowników z obłędu na jego punkcie i przy tym niestabilnego charakteru, przez co zdecydowana większość osób uznaje ją za niespełna rozumu wariatkę, a tym samym jej opowieści za niewiarygodne.

Wygląd:
Yasashii to wysoki, raczej chudy niżeli dobrze zbudowany mężczyzna o średniej długości, blond włosach i niebieskich oczach. Z wyglądu, można by go wręcz uznać za podręcznikowego przedstawiciela rasy Aryjskiej. Jego wygląd charakteryzuje przede wszystkim zadbany wyraz, niektórzy powiedzieli by nawet, iż graniczący z obsesją. Jego włosy zawsze są uczesane w ten sam sposób, schludnie i elegancko z grzywką na bok. Dla ich podkreślenia, zawsze nosi się w gustownym odzieniu, zazwyczaj garniturze czy marynarce, kamizelce, krawacie i innymi typowo eleganckimi rzeczami, naturalnie zachowując odpowiednie proporcje. Tak, to właśnie odpowiednio zachowane proporcje jego ciała, podkreślane przez charakterystykę i ubiór są tym, co uważnemu obserwatorowi rzuci się od razu w oczy, prezentujące ład oraz dobry, wyrafinowany gust.
Z jego postawy, zawsze wprost bije zrównoważenie, spokój i duma z samego siebie, jednak w pozytywnym znaczeniu tego słowa, jako wysoce rozwinięte poczucie własnej wartości, niżeli postawa reprezentująca pychę. Wszystkie, nawet najdrobniejsze jego ruchy są pewne, przemyślane, wyważone i spokojne, co dla wielu jest wyraźnym odbiciem jego charakteru.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Znaki charakterystyczne:
- Przerażająco zimne spojrzenie
- Nieodłączna pewność siebie i aura tajemniczości
- Człowiek renesansu
- Pragmatyk


Plotki:
- Za życia był chirurgiem, i nadal posiada wprawną rękę
- Żył w okresie renesansu
- Ma miękkie serce
- Jest w jakiś sposób powiązany z tajemniczymi mordami przypisywanymi Shikage, czy Desierto sepultuero - jedni mówią, że ich ściga, inni zaś przypisują mu ich zbrodnie
- Ta osoba tak naprawdę nigdy nie istniała i została wymyślona na potrzeby wojny propagandowej - wzbudzenia strachu przed buntownikami
- Jest narcyzem
- Kiedy walczy, nie boi się używać brudnych chwytów - cel uświęca środki
- Często atakuje z zaskoczenia, wbijając nóż w plecy
- Zabija tylko ludzi złych, mających coś na sumieniu


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
szkolenia informatyczne gorzów