Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#91 2017-05-20 16:52:06

 Hebi

http://i.imgur.com/3tq7j.jpg

2772949
Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 77

Re: Polana

Spojrzała na niego i nie mogła powstrzymać uśmiechu. Nie wiedziała kim on był ale wyraz twarzy jaki teraz miał był nad wyraz śmieszny
- Nie... Nic Ci nie jest?... Jesteś z SS?
Szybko się opamiętała. Tak samo jak on wziął ją za potencjalne zagrożenie, ona też go tak potraktowała. Głupia! A jeżeli to zasadzka?! Od sunęła się od niego na parę kroków i rozejrzała po okolicy. Nie no... Cisza... Więc nie jest z grupy zwalczającej? W dalszym ciągu oczekiwała odpowiedzi patrząc na niego teraz uważnie. Lustrowała każdy jego, nawet najmniejszy ruch. Wyglądała jakby czaiła się do ataku gdy tyko miałaby zajść taka potrzeba.
- Co tu robisz? Z kim walczysz?
Nie wytrzymała w końcu tego. Musiała zadać te pytania i jakby na zawołanie przypomniało jej się o jego przeciwniku. Rozszerzyła więc świadomość starając się wyczuć jakiekolwiek reiatsu.


http://images69.fotosik.pl/715/f3f95c90fd79deecmed.png

Offline

 

#92 2017-05-21 10:28:57

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Polana

Do momentu, w którym dziewczyna postanowiła oddalić się o parę kroków, chłopak wciąż patrzył na nią wyłupiastymi oczami, z niedowierzania. W końcu jednak jego rozmówczyni oddaliła się, a jego podejrzliwość znów dała o sobie znać.
Oddala się... więc jednak coś knuje? Lepiej być ostrożnym.
- ,,Z kim walczę"? - powtórzył za dziewczyną
Kiedy chwilę później zadała pytanie odnośnie jego poczynań, on natychmiast ocknął się z błogostanu, momentalnie przypominając sobie o widmie śmierci, jakie nad nim czyhało, i które przez pojawienie się postronnej osoby tuż obok - przeniosło się również na nią. Zadziwiony tym jak długo jego przeciwnik nie odpowiadał żadnym atakiem, tym bardziej zaniepokoił się nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale i o to nieznajomej kobiety. W końcu nawet jeśli miał podejrzenia co do jej wielkiej i niebezpiecznej dla niego mocy, nie mógł mieć pewności, iż nie jest zupełnie inaczej, a przypadkowy, zabłąkany w przestrzeni atak, mógłby jej wyrządzić poważną krzywdę. A Hoffman wiedział, że taki atak niedługo nadejdzie.
W związku z tymi przemyśleniami powstał. Rękojeść, którą przez cały czas dzierżył w swojej dłoni dopiero teraz odkryła przed zielonooką shinigami nagie ostrze. Niebezpiecznie zbliżał się w jej kierunku, przyspieszonym krokiem.
- Powinnaś stąd odejść. Natychmiast! - być może była to kwestia niefortunnego doboru słów, być może nie do końca przemyślanego sposobu wyrażania myśli, jednak ciężko było określić, czy słowa chłopaka nosiły w sobie znamiona wrogiej groźby, czy też zatroskanego ostrzeżenia. Z pewnością, trzymane w ręce, obnażone ostrze nie łagodziło sytuacji. Pewnym jednak było, iż czuje się poganiany przez czas w agresywny i bezlitosny sposób
Kiedy chłopak zbliżył się już na odległość zaledwie kilku kroków, zdawał się chcieć coś powiedzieć, a mówiły o tym jego na wpół otwarte usta. Jednak coś, a raczej ktoś, mu w tym przeszkodził.
- Nie, to nie jest raj. Trafiłeś w najgłębsze czeluści piekieł... - odezwał się nieznany, kobiecy głos
Następstwem tych słów był pojawiający się, jaskrawo biały promień, mknący wprost w kierunku Hoffmana i stojącej obok niego dziewczyny, któremu w chwili pojawienia się towarzyszył odgłos wystrzału z broni palnej.
Chłopak kiedy tylko usłyszał ten charakterystyczny, kobiecy głos, od razu wyczuł zbliżające się szybkimi krokami niebezpieczeństwo. W momencie pojawienia się ataku, niewiele myśląc, podbiegł czym prędzej do zielonookiej, i nie wyhamowując, rzucił się na nią, chcąc paść razem z nią na ziemię, aby uniknąć niebezpiecznego ataku.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mobilny mechanik podkowa leśna