Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#16 2015-11-02 15:31:16

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Dach budynku

Patariko uśmiechnął się kiedy poczuł ostrze wbite w ciało. Kiedy już odskoczył spojrzał na przeciwnika z szerokim, szaleńczym uśmiechem.
-Ja? Nigdy.
Burknął tylko i przy użyciu bringer light pojawił się nad przeciwnikiem wykonując uderzenie ostrzem z pistoletu wycelowane prosto w głowę przeciwnika. Zaraz potem użył kolejnego bringer light pojawiając się przed nim i starając się podciąć gardło wroga. Dało się zauważyć że rany Patariko zostały zregenerowane. Najwyraźniej posiadał on asa w rękawie. Odskoczył od przeciwnika i czekał na dalsze ruchy.
-Widzisz, większość Arrancarów traci tą umiejętność. Jednak ja jako Fullbringer ją sobie przejąłem.

Reiatsu: 30250+600-800-50=30000
    Siła: 85*1,875=159
    Wytrzymałość: 34-2=32
    Szybkość: 101*1,2=121
    Zręczność: 70*1,875=131


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#17 2015-11-07 14:13:45

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Dach budynku

Manewr Patariko zaskoczył jego przeciwnika. W momencie, w którym pojawił się tuż nad nim, z wyraźnym zamiarem ataku, mężczyzna przygotował się do obrony przed nim. Nie spodziewał się jednak, że jego przeciwnik chwilę później użyje bringer light. Unosząc ostrze do góry, na przeciw atakowi, stał się niemal bezbronny wobec drugiego cięcia Patariko, przez co jego zraniona już ręka stała się jeszcze bardziej poharatana w akcie obrony ważniejszej części ciała. Jego szybkość reakcji spadła, widać to było gołym okiem. Najbardziej prawopodobną przyczyną było zmęczenie długotrwałą walką. Z pewnością, w obecnym stanie, dla obserwującej z boku całą tą walkę osobia trzecia, odniosła by wrażenie, iż walka zmierza już do finału jakim będzie zwycięstwo Patariko. Jednak chwilę po jego ataku, sytuacja zyskała punkt zwrotny.
Podłoga, na której stanął pewnie tuż po odskoczeniu, momentalnie zmieniła kolor na fioletowy. Szybko się okazało, iż było to nic innego, jak widziany już przezeń wcześniej portal, będący umiejętnością jego przeciwnika. Zanim w ogóle pojawiła się myśl o ucieczce, było już za późno, gdyż ów portal zaczął wciągać do siebie, stojącego nad nim Patariko niczym ruchome piaski, a sam chłopak nie posiadał obecnie wystarczającej siły na wyrwanie się z odchłani, która już zdążyła ,,połknąć" jego nogi do kostek.
Tę sytuację zamierzał wykorzystać jego przeciwnik. Wyraźnie się uspokoił widząc tarapaty w jakie wpadł chłopak. Niebezpiecznie gęste reiatsu zaczęło się gromadzić wokół jego ciała, osiągając największe skupienie na jego ostrzu.
- Wpadłeś w moją pułapkę. Umiejętnością mojego fullbringu jest tworzenie prześcia do alternatywnego wymiaru, który mogę stworzyć we wcześniej naznaczonych miejscach. Przestrzeń ta jest w stanie połknąć dosłownie wszystko. Jednak istoty o odpowiednio wysokim reiatsu, jak Twoje, prędzej czy później będą w stanie się z niej wydostać. Dlatego...
Barwa wrzosowego reiatsu, które wcześniej otaczało mężczyznę, przybrało jaskrawe kolory, skupiając się w tym momencie jedynie wokół ostrza. Czuć było jego niszczycielską siłę nawet z bardzo dużych odległości. W pewnym momencie, nawet podłoże skruszyło się pod jego ciężarem. Zrobił zamach.
- Dlatego właśnie nie mogę Ci pozwolić wejść tam żywcem!
Wykonując szerokie, ukośne, obszerne cięcie w przestrzeń przed nim, strumień niszczycielskiego, wyjątkowo gęstego reiatsu pomknął wzdłóż podłoża, w stronę Patariko, tworząc ślad wyrzeźbionego koryta za sobą.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#18 2015-11-10 14:45:12

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Dach budynku

Pat widząc w jakiej sytuacji się znalazł tylko się uśmiechnął.
-Widzisz, tym się różnimy. Zauważyłem już jak działa Twoja moc, jednak Ty nadal nie znasz mojej.
Powiedział chłopak, Reiatsu zaczęło się zbierać wokół niego, jego umiejętności znacznie wzrosły. Skóra stwardniała, spróbował uciec od portalu używając Bringer Light. Bez względu na wszystko otoczył się tarczą i wytworzył igłę z reiatsu. Nie czekając długo rzucił nią w kierunku przeciwnika, a kiedy już była przy nim zamknął go wraz z nią w stalowej trumnie która pojawiła się znikąd.
-Ty podczas walki jedynie słabniesz, ja natomiast zyskuję na sile.
Powiedział i wysadził igłę i prawdopodobnie przeciwnika z nią zamkniętego. Nikt nie był w stanie przeżyć takiego wybuchu. Trumna prawdopodobnie się rozpadła razem z większością dachu. Mimo to przez fakt zamkniętego pomieszczenia to wewnątrz trumny wybuch był najsilniejszy. Tylko Patariko stał sobie spokojnie, jego reiatsu go mijało i nie raniło. Przecież był osobą która osiągnęła najwyższą władzę nad formą jego mocy.
-Liczyłem że się poddasz, nie chciałem Cię zabijać, jeśli jeszcze żyjesz, klęknij przede mną i przyrzeknij mi posłuszeństwo. albo poprostu udawaj trupa. Ale wtedy Cię znajdę i wykończę.
Mówił juz do prawdopodobnie trupa, nie mógł być jednak pewien szczególnie, że cały budynek zakryty był gruzem i pyłem.

Reiatsu: 30000+600=30600-3500=27100-900-100-1500-600-25=23975
    Siła: 85+6=*1,875=170*1,5=255
    Wytrzymałość: 32*1,5=48
    Szybkość: 101*1,2=121*1,5=181
    Zręczność: 70*1,875=131*1,5=196
Tarcza: 96
Trumna: 144
Wybuch: 765
BL: 362


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#19 2015-11-15 13:02:50

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Dach budynku

Przeczucie Patariko nie myliło go tym razem. Faktycznie, nikt nie był w stanie przeżyć tego ataku, a z pewnością nie jego obecny przeciwnik.
Dym, który był powodowany przez atak fullbringera, był idealną zasłoną dla igły, która niebezpiecznie szybko mknęła ku niemu. Nie było możliwości zauważenia tak małego i cienkiego przedmiotu w pyle wojennym.
Kiedy stalowa trumna się otworzyła, wypuściła to, do czego była przeznaczona, to jest zwłoki. Ciało mężczyzny było poharatane ze wszystkich stron, zwłaszcza na torsie, a szkarłatny kolor krwi ciekł gęstymi strumieniami z niezliczonej ilości ran, krwawiąc całość ubrania, od stóp, aż po koszulę.
Jego ciało runęło bezwładnie na ziemię, tworząc przed sobą w krótkim odstępie czasu kałużę krwi.
Nie ruszał się, podobnie jak jego bezwładnie upuszczony miecz.
Pośród tej bratobójczej walki, teraz pozostał już tylko sam Patariko, obarczony stratą niewątpliwie uzdolnionego towarzysza. Jednak ten mniej lub bardziej dlań smutny fakt, rekompensowała pozytywna wiadomość, jaką była świadomość uzyskania awansu w hierarchii fullbringerów, wraz ze śmiercią tego, kto stał mu w tym na drodze.

Nagroda:
1300 doświadczenia, 20 punktów nauki, 9 złota, uzyskanie rangi Fullbringer Championa


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#20 2015-11-15 21:42:47

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Dach budynku

Patariko skoncentrował swoje reiatsu (5k) w niewielki pojemnik i chwycił truchło przeciwnika. Ponownie założył swoją maskę i zeskoczył na sam dół budynku. Rozejrzał się po wszystkich zebranych i rzucił truchło na ziemię.
-Teraz jesteście pod moja komendą!
Krzyknął do wszystkich.
-Mam w dupie co będziecie robić. Kiedy będę was potrzebował poinformuję was osobiście. Nie próbujcie się buntować. Naprawcie dach. Połatajcie dziury.
Spojrzał po wszystkich, był pewny siebie posłał promień reiatsu przypominający cero w kierunku ciała pokonanego przeciwnika. Spalił je... nie nie spalił, wyparozniknął je. Po tym wszystkim złapał Miyori która prawdopodobnie była nieprzytomna i zniknął z oczy zebranych. Nie interesowała go ich reakcja.

z/t


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl