Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#16 2015-02-20 16:22:26

 Simon

http://www.erableacha.pun.pl/_fora/erableacha/gallery/3_1354017611.png

991481
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 146

Re: Wejście

-Do chuja to ty nie dorastasz mi.
Patariko usłyszał głos a po chwili jego "skrzynka" rozpadła się w drobne odłamki. Mężczyzna spokojnie szedł w jego kierunku.
-A teraz lekcja kultury...
Dodał i sprzedał mu kilka uderzeń. Pierwsze w podbrzusze kolanem, które go zgięło w pół, drugi to kopniak w potylice, który wbił go w posadzkę i na koniec kopnięcie w żebra co sprawiło że przeleciał jak szmata. Mężczyzna spojrzał na Patariko.
-I ty śmiesz mi tu rzucać mięsem? Ale nie mnie decydować o tym.
Złapał go za włosy i cisnął nim w sufit tak że ten przeleciał spokojnie 4/5 pięter i wylądował pod biurem prezesa.
-Ehh... dziewczynki dziewczynki... co ja mam z wami zrobić?


"Kto się bawi ogniem, poparzy sobie palce."

KP

Offline

 

#17 2015-02-28 20:12:47

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Wejście

Chinatsa nie zdążyła zareagować gdy ich przeciwnik niemal wgniótł w ziemię Patariko jednak nie zrobiło to na niej większego wrażenie. Znała jego moc i wiedziała, że to tylko kolejny kłopotliwy przeciwnik dla niego i zaraz skopie mu tyłek. Kiedy zwrócił się do nich Chinatsa ściągnęła miecz z ramienia i zamachała nim kilka razy.
- Może rozważysz propozycję? Jeśli nie, możemy walczyć.


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#18 2015-03-01 11:50:13

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Wejście

Patariko dawał się ponieść każdemu z ataków, spokojne wylądował pod biurem, widząc, że jest to biuro prezesa natychmiast wszedł do środka.
-Patariko Yukan, porozmawiajmy o Twoich ludziach, od dziś podlegają mi. Zrzekniesz się pozycji Championa na moją korzyść... jasne?
Burknął Pat stojąc przed mężczyzną. Uśmiechnął się złowieszczo.
-W przeciwnym wypadku zrównam ten burdel z ziemią.

Reiatsu: 28000+500=28500
    Siła: 69*1,875=129
    Wytrzymałość: =46
    Szybkość: 84+5*1,2=107
    Zręczność: 65*1,875=121


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#19 2015-03-06 21:00:00

Miyori

http://i39.tinypic.com/9kvxhi.png

7116363
Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 14

Re: Wejście

Miyori ze spokojem przyglądała się rozwojowi akcji. Spojrzała na Chinatse.
-Widzę, że nie chcą się dogadać pokojowo. To co, może porozmawiamy inaczej?
Powiedziała z uśmiechem. Wiedząc, że jest dosyć słaba w porównaniu z innymi rozglądała się w poszukiwaniu najsłabszego. Podniosła łuk i ustawiła się w pozycji gotowej do strzału.

Offline

 

#20 2015-03-10 11:53:28

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Wejście

Po uważnym wysłuchaniu Patariko, jakby go zignorował, odwracająć się do całego towarzystwa bokiem. Spojrzał z ukosa po kolei na Miyori, Patariko, a następnie Chinatsę. Przystawiając rękę do głowy w geście zastanowienia, po chwili ją odsunął, jakby wpadł na jakiś pomysł.
- Już wiem, co mam nimi zrobić! A przynajmniej jeśli chodzi o tą Shinigami - mówiąc, wskazał palcem w sposób wyzywający na Chinatsę
Z chytrym uśmieszkiem na twarzy, Fullbringer pstryknął palcem, a po chwili tuż za Chinatsą pojawiła się wielka, okrągła, czarna dziura o promieniu metra.
- Nie lubię shinigami. Bardzo nie lubię. Pozwolisz więc, że usunę ją z okolicy, abyśmy mogli to załatwić jak należy. - zwrócił się już do Patariko
Dziura szybko przemieściła się w przód, pochłaniając Chinatsę, a zaraz później szybko się zamknęła. Wyglądało to tak, jakby przestrzeń tej dziury ją... zjadła.
- Dziękuję, za wyrozumiałość. - odpowiedział z wyraźną drwiną, kiedy portal się zamknął, a sama Chinatsa została przeniesiona w zupełnie inną okolicę, wyłaniając się z czarnej dziury w na pierwszy rzut oka, nieznanej jej lokalizacji
Po chwili odwracając się w stronę Patariko kontynuował.
- Wracając do nas. Rozumiem, że to mają być Twoje ostatnie słowa? Mało kreatywne...


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#21 2015-03-17 19:00:01

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Wejście

Chinatsa miała już odpowiedzieć Miyori ale zauważyła, że przeciwnik spogląda na nią więc automatycznie zacisnęła dłoń na mieczu szykując się do ataku. Kiedy jednak odezwał się do niej uniosła wysoko brwi zaskoczona ale i urażona.
- Co ci się nie podoba w shinigami staruchu? - burknęła jednak poczuła, że coś się za nią pojawiło. Odwróciła głowę i zauważyła niewielką czarną dziurę. Przeczuwając zagrożenie uniosła miecz jednak w tej samej chwili dziura pochłonęła całą jej postać a sama Chinatsa zdążyła wydać z siebie tylko krzyk zaskoczenia.
Nie minęła sekunda i już jej nie było.


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#22 2015-09-10 17:21:43

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Wejście

//Uznaję że dziurę zrobił ochroniarz na dole\\

Patariko podszedł do krzesła przy biurku (jak to biuro to i krzesło jest), rozsiadł się wygodnie.
-Chyba nie do końca rozumiesz swoje położenie chłopcze... Jesteś skończony.
Powiedział spokojnym głosem rozglądając się po pomieszczeniu. Chyba zbyt przyzwyczaił się do swojego pałacu bo całkowicie mu się tu nie podobało. Czekał spokojnie na reakcję kierownika.
-Jeśli nie zdecydujesz się poddać proponuję wyjść na dach. Ograniczymy zniszczenia i śmierć osób postronnych.

Reiatsu: 28500+500=29000
    Siła: 69*1,875=129
    Wytrzymałość: 46
    Szybkość: 89+5*1,2=113
    Zręczność: 65*1,875=121

Ostatnio edytowany przez Patariko (2015-09-12 14:03:52)


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#23 2015-09-16 11:16:29

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Wejście

Krzesło skrzypnęło pod naporem ciała fullbringera, w przeciwieństwie do jego rozmówcy, który nie odwzajemnił się żadną reakcją, jeśli nie liczyć wodzącego za swoim przeciwnikiem wzroku. Poza czymś, w postaci pewności siebie, objawiającą się niewzruszoną postawą, trudno było się u niego dopatrzeć jakichś innych uczuć. Jednak jego wyraz twarzy mówił w sposób jednoznaczny, iż nie traktuje swojego oponenta poważnie, jako potencjalne, realne zagrożenie. Z wyraźnym luzem, a nawet pewną wyższością, w odpowiedział:
- Nie jesteś czasem zbyt pewny siebie, szczeniaku?
Po chwili opuścił głowę. Najwyraźniej była to reakcja jego ciała na propozycję, którą usłyszał chwilę później.
- Ograniczyć zniszczenia? Hmph. Niech tak będzie. To jednak nie potrwa długo...
Tak oto ciało Patarika nagle zaczęło się zapadać, jakoby straciło grunt pod nogami. Oto tuż pod nim, podobnie jak wcześniej w przypadku Chinatsy, pojawiła się pewna okrągła wyrwa, która wyglądała tak, jakby miała zamiar przenieść go do innego wymiaru. Bardzo trudno było się temu oprzeć.
Wszystko działo się bardzo szybko. Po chwili chłopak ocknął się już na dachu budynku, o który zabiegał. Kilka chwil później, dołączył do niego również jego oponent, pojawiając się w ten sam sposób, stojąc w tym momencie kilkanaście metrów przed nim, w neutralnej pozycji.
Nie wychylał się. Nie zamierzał atakować, ani podejmować żadnych innych działań. Zwyczajnie czekał na reakcję Patariko.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl