Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#1 2014-12-30 20:44:15

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Chinatsa Miyamoto

Imię: Chinatsa
Nazwisko: Hikari Miyamoto
Płeć: Kobieta
Klan: Miyamoto

Wygląd:
Niska, można rzec nawet; bardzo niska. Jej wzrost wynosi około 1,5 metra co sprawia,
że gdy stoi tyłem często mylona jest z dzieckiem. Jej upięte włosy to mieszanka szarości z błękitem a oczy, w porównaniu z jasną czupryną, są o wiele ciemniejsze, brązowe. Karnacja dziewczyny jest jasna choć policzki zazwyczaj pozostają zarumienione.
Nosi zwykłą szarą, półprzeźroczystą bluzkę oraz krótkie spodnie. 

Charakter:

Charakter Chinatsy zmienił się diametralnie po wydarzeniach zaistniałych z powodu pewnego buntownika. Kiedyś miła, pomocna i gardząca walką, teraz stała się biernym obserwatorem wydarzeń, w których biorą udział jej przyjaciele. wiara, którą pokładała w ludziach została z niej niemal wydarta więc w kontaktach z innymi stała się chłodna i oziębła, choć jeżeli ktoś będzie  potrzebował pomocy prawdopodobnie ruszy mu na ratunek lecz będzie mogła później oczekiwać zapłaty. Nie dąży do konfliktów, lecz gdy ktoś ją zrani, potrafi odwdzięczyć się tym samym po stokroć. Kiedyś, choć nieśmiała, była duszą towarzystwa, teraz można nazwać ją "samotnym wilkiem", odwróciła się od przyjaciół i postanowiła sama iść przez świat i zemścić się na tych, którzy ją upokorzyli.
Tak dokładnie to ciężko stwierdzić co jej w duszy gra, z jednej strony zimna i pełna żalu, nienawiści i żądna zemsty.
Z drugiej strony gdzieś głęboko w niej tkwi dalej dobroć, co wyraźnie widać w jej oczach a czasem czynach.


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl