Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#31 2016-08-30 23:32:33

Rin Kano

http://i.imgur.com/kdfXZ.jpg

51865666
Zarejestrowany: 2016-02-08
Posty: 34

Re: 72 okręg Rukongai

Rozglądając się po uliczce Rin dostrzegł coś, a raczej kogoś kto natychmiast przykuł jego uwagę. Dziewczynę której wygląd pasował idealnie do opisu który podała mu Hana. Długie brązowe włosy, ozdoby z muliny i ten specyficzny strój... Jak dla niego szanse na to, że znalazł przypadkiem nie tą dziewczynę o tym samym wyglądzie była bardzo niska. Nawet w tym okręgu coś takiego byłoby czymś niezwykłym.
- Poszło łatwiej niż myślałem - mruknął sam do siebie ruszając w stronę brązowowłosej, a po chwili stanął przed zajmowaną przez nią skrzynię dostrzegając kolejny szczegół który zapamiętał z podanego mu opisu. Zielne oczy który według niego jeszcze bardziej zmniejszyły prawdopodobieństwo pomyłki.
- Eee... - zaczął uświadamiając sobie, że nawet nie pomyślał o tym co zrobi jeśli spotka akurat ją. Dotąd zakładał, że nim ją znajdzie minie więcej czasu i będzie miał czas na zastanowienie. W końcu postanowił zapytać o najprostsze co mu przyszło do głowy - Widziałaś może Hanę? Przechodziła chyba tędy przed chwilą.

Offline

 

#32 2016-09-03 14:53:40

Hielo

http://i.imgur.com/G3pqL.jpg

43300248
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2015-01-12
Posty: 122
Imię postaci: Hielo Shirai

Re: 72 okręg Rukongai

Badawczy wzrok dziewczynki padł na szarowłosego, po chwili przymrużyła oczy i zrobiła zamyślony dzióbek by za chwilę rozluźnić twarz i przekrzywić głowę, nadal nie odrywając wzroku od Rina.
- Taaak widziaaałam
Odpowiedziała radośnie, niewinnym dziecięcym głosikiem przeciągając samogłoski po czym zaczęła machać nogami, tak jak dziecko siedzące na zbyt wysokim krześle.
- A czemu jej szukasz, jest bardzo zajęta, może nie mieć czasu
Stwierdziła przekrzywiając głowę w drugą stronę.
W tej chwili z końca uliczki dobiegł odgłos mocnego plaśnięcia  w policzek, to kobieta z którą usiłowało flirtować dwóch chłopców spoliczkowała właśnie jednego z nich po czym fuknęła i odeszła obrażona. Spoliczkowany zaczął rozcierać bolącą twarz a jego kumpel zaniósł się głośnym przypominającym chrumkanie śmiechem.
- No chyba że wcale jej nie szukasz, ale wtedy czego mógłbyś chcieć ?
Zapytała na pozór niewinnie, jednak jej uśmiech sugerował że może wiedzieć coś więcej. Odgarnęła do tyłu kilka niesfornych kosmyków po czym rozejrzała się na prawo i lewo.
- A tak w ogóle to długo już tak tutaj się krzątasz?
Zadała kolejne pytanie, nie dając odpowiedzieć swojemu rozmówcy na to które padło chwilę temu, a może i nie padło.
Ton głosu dziewczynki niezmiennie pozostawał radośnie beztroski i lekko rozmarzony.


Karto Teka

Kata Postaci

Moja Historia

Kolorki:
#33cc00 - To co mówię

#ccff66  - To co myślę

Offline

 

#33 2016-09-04 23:07:53

Rin Kano

http://i.imgur.com/kdfXZ.jpg

51865666
Zarejestrowany: 2016-02-08
Posty: 34

Re: 72 okręg Rukongai

Widząc nieco dziecinne zachowanie dziewczyny uśmiechną się lekko kącikiem ust, lecz nic nie powiedział. W końcu nie było to coś co strasznie przeszkadzałoby w rozmowie, a do tego pasowało do jej wyglądu. Najważniejsze jednak było to, że to była właśnie ta dziewczyna za którą miał się rozglądać.
Nim jednak znów się odezwać chcąc się dowiedzieć czegoś więcej ta znów się odezwała. Zdawała się nawet nie zauważać, że Rin chce coś powiedzieć. Czekał więc cierpliwie, aż miał już pewność, że znów nie zostanie mu przerwane.
- Tak więc pomyślmy... - stwierdził kładąc wolną dłoń na podbródku i udając zastanowienie - Kręcę się tu od kilkunastu minut, a co do Hany i czy jej szukam... Właściwie to nie tylko jej szukałem, ale również ciebie. A skoro twierdzisz, że jest bardzo zajęta, to według jej słów ty też możesz mi pomóc wyjaśniając kilka spraw. Pozwól więc, że zadam pierwsze pytanie. Co możesz mi powiedzieć o Hanie i Haro?
Po czym podszedł do skrzyni i kucnął w takiej pozycji, że widział zarówno swoją rozmówczynie jak i tą cześć uliczki którą przyszedł. Reszta rzeczy jakość w tym momencie nie specjalnie obchodziła. Znalazł tą o którą chodziło, a to znaczyło, że przybliżył się do wyjaśnienia co się działo wtedy na dachu.
"Oby było tak jak mówiła Hana" pomyślał przyglądając się brązowowłosej. "Wydaje się wiedzieć wszystko co trzeba"

Offline

 

#34 2016-09-13 00:41:10

Hielo

http://i.imgur.com/G3pqL.jpg

43300248
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2015-01-12
Posty: 122
Imię postaci: Hielo Shirai

Re: 72 okręg Rukongai

Dziewczynka uniosła głowę z zamyśloną miną by spojrzeć w niebo.
- O Hanie i Haro, hmmm?
Gwałtownie opuściła głowę by móc patrzeć w prost w oczy.
- To dosyć skomplikowane, może nie rozmawiajmy o tym tutaj.
Zeskoczyła ze skrzynek i szybkim krokiem puściła się przez kręte uliczki by w końcu wejść przez któreś drzwi do jednego z budynków.


Karto Teka

Kata Postaci

Moja Historia

Kolorki:
#33cc00 - To co mówię

#ccff66  - To co myślę

Offline

 

#35 2016-09-13 23:10:29

Rin Kano

http://i.imgur.com/kdfXZ.jpg

51865666
Zarejestrowany: 2016-02-08
Posty: 34

Re: 72 okręg Rukongai

Kiedy tylko jego rozmówczyni zeskoczyła ze skrzyń on również staną na równe nogi. W końcu zapowiadało się na to, że uzyska jakieś informacje, więc nie przeszkadzała mu ta zmiana miejsca.
Tak więc ruszył za nią szybkim krokiem starając się nie zgubić jej wśród mijanych uliczek. Na sam koniec przystaną na chwilę na progu drzwi za którymi zniknęła, lecz nie był to długi przestój i zaraz przeszedł przez drzwi.
Wtedy też uświadomił sobie, że nawet nie wiedział czemu w ogóle się zatrzymał przed wejściem.

Offline

 

#36 2016-09-20 18:07:27

Hielo

http://i.imgur.com/G3pqL.jpg

43300248
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2015-01-12
Posty: 122
Imię postaci: Hielo Shirai

Re: 72 okręg Rukongai

Za drzwiami ukazał się krótki i nieco ciasny korytarz, przed schodkiem leżała cała masa różnego obuwia. Dziewczynka czekała na końcu korytarza stojąc bokiem do wchodzącego gościa. Zaczekała jeszcze chwilę po czym weszła do przestronnego pomieszczenia.
Jeśli Rin dalej podążał za nią w głąb to zobaczył że usiadła na klęczkach przy niskim stoliku, z pomieszczenia można było jeszcze przejść dalej, do dwóch następnych. W środku było dosyć jasno i roznosił się zapach gotowanego gdzieś w głębi pomieszczenia. Docierały tu również odgłosy z zewnątrz, jakby cienkie ściany nie były w stanie powstrzymać hałasów.
- Tu możemy rozmawiać, o wiele łatwiej mi będzie jeśli będziesz zadawać pytania, bo o tej dwójce mogę opowiedzieć ci sporo i właściwie nie wiem o d czego zacząć. A tak trochę z innej beczki, napijesz się czegoś? -
Zapytała i wsparła łokcie o stolik by położyć swoją brodę na dłoniach po czym niewinnie zamrugała oczyma i uśmiechnęła się.


Karto Teka

Kata Postaci

Moja Historia

Kolorki:
#33cc00 - To co mówię

#ccff66  - To co myślę

Offline

 

#37 2016-10-11 22:22:45

Rin Kano

http://i.imgur.com/kdfXZ.jpg

51865666
Zarejestrowany: 2016-02-08
Posty: 34

Re: 72 okręg Rukongai

W środku dość szybko dostrzegł dziewczynkę która jednak po chwili do jakiegoś pomieszczenia.
Ruszywszy za nią przekonał się, że zajęła miejsce przy stoliku w dość dużym i dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Co prawda nie zdziwiły go odgłosy docierające z ulicy - dotąd trafił może na dwa lub trzy budynki których ściany całkowicie tłumiłyby hałasy z zewnątrz - lecz unoszące się w powietrzu aromaty zaskoczyły go przy okazji doprowadzając do tego, że jego żołądek ponownie dał o sobie znać
- Jeśli mógłbym prosić... Może być nawet woda - stwierdził nieco zmieszany siadając po przeciwnej stronie stolika odstawiając swój pakunek tuż obok.
- A co do pytań... Czy... często dzieją się wokół niej dziwne rzeczy? Bo jak się spotkaliśmy to chwilę później wydarzyło się kilka dość niezwykłych zdarzeń - powiedział po chwili kładąc splecione dłonie na blacie i pochylając się lekko w stronę rozmówczyni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl