Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#1 2015-10-02 20:00:53

Hielo

http://i.imgur.com/G3pqL.jpg

43300248
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2015-01-12
Posty: 122
Imię postaci: Hielo Shirai

Nieobecności

W ramach ogarnięcia i wprowadzenia odrobinki dyscypliny wprowadzony zostaje temat o nieobecnościach. Pozwoli to na uniknięcie ewentualnych sytuacji konfliktowych w przyszłości.

Kilka spraw organizacyjnych:

1. Prosiłabym o zgłaszane nieobecności równych bądź dłuższych niż pięć dni do mnie na pw bądź przez gadu gadu.
2. W wiadomości przez komunikatory proszę o nick forumowy oraz daty nieobecności(widełki), można podać powód lecz nie wymagam tego.
3. W wiadomości przez pw forumowe wystarczą jedynie daty, jako temat prosiłabym wpisywać "nieobecność".
4. Gdybym pojawiła się na liście nieobecnych proszę o napisanie własnego postu w tym temacie.
5. Jeśli ktoś z graczy ewentualnie chciałby poinformować o np. sytuacji typu "Jestem w klasie maturalnej więc mam mało czasu na forum" to również może wysłać do mnie wiadomość na pw i zostać zamieszczonym na osobnej liście w tym temacie. Nie jest to jednak obowiązkowe.


NIEOBECNOŚCI












OGRANICZENIA


Karto Teka

Kata Postaci

Moja Historia

Kolorki:
#33cc00 - To co mówię

#ccff66  - To co myślę

Offline

 

#2 2016-01-31 18:54:53

Izuki

http://i.imgur.com/G3pqL.jpg

Skąd: Azja
Zarejestrowany: 2016-01-26
Posty: 77
Imię postaci: Izuki Akatshi
WWW

Re: Nieobecności

W tym tygodniu co teraz będzie, w sumie od jutra będę wchodzić na forum sporadycznie, pewnie, żeby tylko zobazyć co jest grane w fabule, to będzie tak do końca tygodnia, a w weekendy będę.
A później zobaczy się.

( Jakby co to, o tym wszystkim Hoff'emu przez gg )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl