Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#31 2012-11-09 22:09:56

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Jezioro

-Ja przystojny? Nawet nie widziałaś mojej twarzy.
Powiedział ze szczerym uśmiechem Patariko.
-Jednak, osobiście uważam, że nie ma na co patrzeć, jest straszny.
Powiedział dalej spokojnie.
-Czasem uważam, że lepiej jest nic nie czuć, nie czujesz wtedy strachu i nic Cię nie ogranicza, jednak kiedy patrzę na Ciebie odrzucam tą możliwość.
Mówił spokojnie, jego ręka delikatnie gładziła włosy dziewczyny.
-Nie wstydź się, widzę, że odwracasz wzrok.
Uśmiechnął się czule.


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#32 2012-11-09 22:23:48

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Jezioro

- Nie muszę jej widzieć, żeby wiedzieć - uśmiechnęła się lekko i otworzyła oczy patrząc na niego błyszczącym wzrokiem. - Niektóre rzeczy po prostu wiem.
Zamilkła na chwilę by rozkoszować się dotykiem chłopaka. Przez ułamek sekundy poczuła się tak, jakby znowu żyła a jej towarzyszem nie był Patariko a ten mężczyzna, którego tak usilnie próbuje sobie przypomnieć. Jej źrenice na chwilę się rozszerzyły, jednak szybko wróciły do normy, kiedy powróciła jej świadomość.
Chwyciła jego dłoń i położyła na swoim policzku obdarzając go uśmiechem.
- Czujesz prawda? Ciepło. Nie mów, że lepiej jest nic nie czuć, bo i tak ci nie wierzę. Nawet jeżeli czujesz strach czy nawet nienawiść, dodaje ci to tylko sił. A te dobre uczucia? Szkoda było by je odrzucać, prawda?


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#33 2012-11-09 22:31:44

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Jezioro

Spojrzał na dziewczynę.
-Nawet bardzo szkoda.
Mówił cicho, a jego usta zbliżały się do jej ust, nagle, zaedwie kilka centymerów od niej zatrzymał się, był lekko niepewny, milczał.
(Jest piękna, naprawdę. Nienawiść daje mi sił, ale strach? Nie jestem pewien, bardziej osłabia.)
Rozmyślał tak nadal trzymając usta w pewnej odległości, po chwili jednak przełamał się i delikatnie musnął ustami wargi dziewczyny, jego wargi były jednak szorstkie przez pęknięcia. Po chwili się odsunął.
-Przepraszam.
Mówił zmieszany.
-Nie powinienem.


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#34 2012-11-10 01:57:07

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Jezioro

- Strach pobudza do działania w samoobronie... - dopowiedziała Chinatsa nieświadomie, ponieważ czuła że może mu powiedzieć wszystko. Wszystko, gdyby tylko to pamiętała.
To uczucie...  jest znajome. Bliskość kogoś... Kogoś ważnego... Co się ze mną dzieje?
Czując przez ułamek sekundy dotyk ust chłopaka na swoich powróciła znowu myślami do tamtych odległych chwil. Czuła się, jakby cofnęła się w czasie. Szorstkość ust, nieśmiały dotyk... Wszystko wracało jakby zdarzyło się zaledwie przed sekundą. Wydawało jej się, że słyszy muzykę wygrywaną przez delikatne pociągnięcia smyczka na skrzypcach.
To tylko wiatr... To wiatr gra tą melodię... Smutna ale jednak... mająca w sobie nadzieję...
Mimo że była to tylko chwila porównywalna do tej, którą dzieli jeden podmuch wiatru od opadłego liścia... dla niej była niczym całe godziny.
Kiedy usłyszała przeprosiny chłopaka dotknęła jego twarzy i uśmiechnęła się delikatnie.
- Dlaczego masz przepraszać za coś, co sprawia, że twoje uczucia, emocje... są prawdziwe i nie zniknęły... To jest przecież piękne...
Przysuwając się do niego ścisnęła mocno dłoń chłopaka i oparła czoło o jego tors.
- Dziękuję... - szepnęła tylko zamykając oczy w których pojawiły się łzy szczęścia.
Może to właśnie ciebie szukam?


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#35 2012-11-10 09:23:45

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Jezioro

-Strach często też paraliżuje
Powiedział spokojnie do dziewczyny.
-Za co dziękujesz?
Zapytał zakładając rękę na jej ramie, poraz pierwszy był naprawdę szczęśliwy.
-Masz łaskotki?
Zapytał nagle zaczynając łaskotać dziewczynę po rzebrach śmiejąc się.
(Nie opuszczę jej choćby nie wiem co, przez tą chwilę stała się dla mnie bardzo ważna. Pomogę jej znaleźć tą osobę choćby nie wiem co)
Romyślał łaskocząc ją.


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#36 2012-11-10 12:33:41

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Jezioro

- Może i masz racje... Ale dzięki temu że odczuwamy strach istniejemy... - Dziewczynie nie dane było dokończyć, ponieważ Patariko zaczął ją łaskotać więc z jej ust wydobyło się tylko piśnięcie.
No nie! Kolejny! Rany, muszę nauczyć się nie reagować na łaskotki!
Chinatsa śmiała się na cały głos próbując odpędzić chłopaka. Kiedy już prawie płakała ze śmiechu łaskotki zelżały ponieważ Patariko najwidoczniej nad czymś myślał. Dziewczyna wykorzystując tą sytuację odsunęła się lekko i z uśmiechem opadła na ziemię rozkładając ramiona spoglądając na niebo.
- Wariat jesteś - sapnęła ze śmiechem - żeby tak nagle łaskotać... A dziękowałam za to, że po prostu tu jesteś. No i za tego nieśmiałego całusa... fajny był... - mruknęła już cicho czując jak na policzki występują rumieńce. Po chwili przekręciła głowę i spojrzała na niego mrugając.
- Hej, o czym tak rozmyślasz?


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#37 2012-11-10 13:19:36

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Jezioro

Chłopak spojrzał na Chinatsę z uśmiechem.
-W zasadzie to o Tobie.
Powiedział cicho kładąc się obok, przytulił ją.
-Więc ja też dziękuję.
Powiedział znowu ją całując, tym razem nie zabierał ust.


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#38 2012-11-10 13:34:53

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Jezioro

Dziewczyna odwzajemniła pocałunek mrużąc przy okazji oczy.
Dobrze że nie ma tu Hoffmana... Dziwnie bym się czuła, gdyby teraz nas obserwował...
- O mnie? No popatrz, jaki zbieg okoliczności, bo ja myślami błąkam się wokół ciebie - zażartowała Chinatsa uśmiechając się łobuzersko.
Nagle poczuła jak coś łaskocze ją w nogę. Kiedy przeniosła spojrzenie zauważyła małego, białego zająca.
- O! Zobacz, jaki słodki! - dziewczyna usiadła i wyciągnęła rękę do zwierzęcia. Ten chwilę stał niepewnie, jednak wyczuwając dobre intencje dziewczyny podszedł bliżej by dać się pogłaskać. - Jaki puszysty i bielutki! I wcale się nas nie boi!
Wzięła go na ręce czując jak małe serduszko wybija spokojny rytm i przytuliła policzek do jego futerka.
- Jest tak samo uroczy jak ty - powiedziała puszczając oczko do Patariko. - Chyba nas polubił! - dodała widząc jak zając układa się wygodnie na jej kolanach i obwąchuje teraz dłoń chłopaka.


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#39 2012-11-10 22:44:50

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Jezioro

Patariko spojrzał na zająca.
-Tak, śliczny jak Ty.
Powiedział z uśmiem Patariko, przejechał ręką po jego grzbiecie.
-Zobacz, on też ma białe futerko na twarzy.
Powiedział śmiejąc się, była to aluzja do kominiarki Patariko.
-Gdyby ojciec żył to by mnie zabił za plamienie nazwiska przez bycie miłym. Jako ostatni dziedzic rodu Yukan powinienem być pochłonięty w ciągły wir walki.
Mówił do siebie jednak na tyle głośno, że dziewczyna wszystko słyszała. Nagle otrząsnął się.
-Przepraszam, głośno myślę. Ale zobacz poznałaś moje nazwisko. Yukan.


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#40 2012-11-11 14:34:54

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Jezioro

Dziewczyna zaśmiała się z żartu Patariko na temat futerka i również pogłaskała zająca.
Yukan... co to za ród? Gdzieś to już chyba słyszałam...
- Nie chciałabym być niegrzeczna... - odezwała się po chwili milczenia - ale dlaczego według twojego ojca bycie miłym jest złe? Wojownik winien być zawsze pochłonięty rządzą walki i mordu? A co z dobrym sercem? Ono się nie liczy? To smutne tak myśleć. - ostatnie zdanie dodała już pod nosem bardziej do siebie. Dotykając lekko małego, czarnego zajęczego noska zmrużyła oczy.


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#41 2012-11-11 20:19:31

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Jezioro

Patariko spojrzał posępnie na dziewczynę, w jego wzroku było pełno smutku i żalu.
-Ojciec nie robił nic poza walką, był nieobliczalny, od małego uczył mnie walczyć co się w zasadzie przydało. Miczem machałem szybciej niż nauczyłem się mówić.
Mówił pełen smutku.
-Pierwszą osobę zabiłem jako 5o latek używając tego noża.
Powiedział pokazując na swój nóż surwiwalowy po dziadku.
-Potem zabiłem jakiegoś Shinigami oraz pustego. Stąd mój fullbring.
Aktywował pierwszys stopień uwolnienia.
-Dziura po pustym i krew po shinigami.
Dezaktywował fullbring patrząc na Chinatse.
-Jako 9-cio latek uciekłem z domu. Ojciec zawsze twierdził, że nazwisko zobowiązuje.
(Yukan-Waleczny)Patariko patrzył na dziewczynę z żalem w oczach. Nagle jego ręka powędrowała na szczyt kominiarki, zdjął ją, twarz była cała w bliznach.
-Tak mnie życie urządziło. Ślicznie prawda?
Jego reiatsu lekko zaczęło świrować jednak szybko je uspokoił. Pokazał jeszcze tatuaż na karku z japońskim napisem "Yukan"
"Tak wiele osób mijałem, wielu nie pamiętam, mimo wszystko ona mi kogoś przypomina."


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#42 2012-11-11 22:37:27

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Jezioro

Chinatsa z uwagą słuchała słów Patariko a za każdym kolejnym, czuła jak coś ciężkiego osiada jej na piersi, dokładnie tam, gdzie biło serce.
Nigdy nie widziałam tak smutnego spojrzenia...
Popatrzyła na niego smutnym wzrokiem, kiedy ściągnął kominiarkę.
Białe jak śnieg włosy, niebieskie oczy o tak samotnym spojrzeniu oraz duża blizna tworzyły razem ten smutny wyraz. Dziewczyna ujęła w dłonie jego twarz i tak jak wcześniej chłopak, oparła czoło o jego. Palcem wskazującym przesunęła lekko po bliźnie przy oku wzdychając cicho przy okazji.
- Twoje życie było brutalne i pełne cierpienia... chyba mam szczęście, że nie pamiętam swojego... - na chwilę zamilkła, ponieważ czuła, że głos zaczyna jej drżeć a w oczach zaszkliły się łzy. Tak bardzo zrobiło jej się żal chłopaka a już najbardziej tego, że nie poznał, co to znaczy miłość rodziców. Próbując się uśmiechnąć objęła go za szyję, nie chcąc by widział jak płacze.
Skoro on nie może... ja będę płakać za niego.
- Od tej pory pamiętaj, że masz mnie. Cokolwiek by się działo, daj mi znać. Postaram się sprawić żebyś dostał to, czego nie otrzymałeś za życia. I miałam rację - dodała cicho - naprawdę jesteś przystojny.
Wypuszczając go z objęć otarła szybko oczy i pochyliła się by wziąć na ręce zająca. Następnie obdarzając chłopaka cieniem uśmiechu wyciągnęła w jego kierunku zwierzątko.
- Zaczniemy od niego. Shiroi, czyli biały. Będzie pasować do ciebie, bo masz białe włosy. Całkiem wesoły z niego zajączek, więc nie pozwoli ci się smucić!

Ostatnio edytowany przez Chinatsa Miyamoto (2012-11-11 23:42:09)


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#43 2012-11-12 12:35:32

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Jezioro

Patariko przytulił dziewczynę.
-Jedno czego nauczyło mnie życie to to, aby bronić rzeczy na których mi zależy.
Powiedział spokojnie.
-Więc przestań płakać, to że życie mnie nie oszczędzało nie znaczy, że musisz się nade mną użalać.
Powiedział spokojnie z miłym uśmiechem.
-I w zasadzie co mam zrobić z tym zającem? Jestem w ciągłym biegu, nie mam czasu na opiekę nad zwierzakiem.
Powiedział patrząc na Shiroi.


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#44 2012-11-12 15:09:39

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Jezioro

- Oj wcale się nad tobą nie użalam po prostu smutno mi się robi, jak pomyślę o tym co przeszedłeś. - odpowiedziała dziewczyna ocierając wierzchem dłoni oczy. Białego zająca położyła ponownie na ziemi. Wykorzystując to, zwierzę zaczęło wesoło kicać  wokół nich. Chinatsa przez jakiś czas patrzyła na jego wesołe skoki. W końcu westchnęła.
- W sumie to nie wiem... Niby zając nie potrzebuje ciągłej opieki, ale skoro mówisz, że wciąż jesteś zajęty... Hej Shiroi! - dziewczyna wyciągnęła rękę w stronę puszystego zwierzątka i podrapała go po wysokich uszach i spojrzała kątem oka na Patariko uśmiechając się. - Zmiana planów. Ten miły Pan nie ma zbyt dużo wolnego czasu, więc może to ja cię wezmę? Sam wybierzesz czy chcesz iść ze mną.
Kiedy zając zaczął znowu biegać między nimi Chinatsa wyszczerzyła zęby w radosnym uśmiechu.
- Wszystkie zające są takie mądre?


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#45 2012-11-12 15:33:13

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Jezioro

Patariko patrzył na dziewczynę z czułością.
-Mi to odpowiada, i obiecuje, że kiedy znajdę wolną chwilę napewno Ci pomogę.
Powiedział przytulając Chinatse.
-Nawet ładna pogoda.
Powiedział chłopak patrząc w niebo, po chwili spojrzał na jezioro.
-Może popływamy?
Zapytał z uśmiechem.


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl